RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaprak Sarması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaprak Sarması Görmek

Hayrın, sağlığın, başarının ve mutluluğun daimi olmasına tabir edilir.

Rüya sahibi her işinden hayır bulur, aile içinde hiçbir önemli hastalık vakaları yaşanmaz, aile bireylerinin ağzının tadı da keyfi de yerinde olur.

Rüyada yaprak sarması, hayatın rüya sahibine her gün yeni bir şeyler getireceğine ve sürprizler yapacağına yorulur.

Rüya sahibinin hayatı bereket, bolluk ve zenginlikle geçecek, mutluluğu ve neşesi hiç bozulmayacaktır.

Hane içinde her daim helal lokma yenecek ve her ne olursa olsun ailenin rızkı kesilmeyecektir.

Rüyada yaprak sarması gören kişi mutlu bir evlilik yapar.

 

Rüyada Yaprak Sarması Yediğini Görmek

Büyük kısmettir.

Rüya sahibinin işinde büyük bir başarı elde edeceğine ve bundan en iyi şekilde nemalanacağına ve helal kazanç elde edeceğine işaret eder.

Bu başarı tek seferlik değildir, uzun soluklu olacaktır, mutlaka arkası gelecek ve rüya sahibine büyük yarar getirecektir.

 

Rüyada Yaprak Sarması Yapmak

Gelip geçici olmayan, daimi olacak mutluluk ve kazanç olarak tabir edilir.

Rüya sahibi yaşadığı zorluklardan ve sıkıntılardan kurtulacak, helal kazanca ve berekete kavuşacak demektir.

Rüyasında yaprak sarması yaptığını gören kişi sürekli bir işe sahip olacak ve hiç parasız kalmayacaktır.

 

Rüyada Dolma Görmek

Ani bir haber anlamına gelir.

Bu haber temiz ve hayırlıdır, rüya sahibine şans getirecek ve mutluluk ile sonlanacak bir işe başlaması için fırsat kapısı açılmış olacaktır.

 

Rüyada Dolma Yemek

Kişi bazı aksilikler ve sorunlarla karşılaşacak demektir.

Rüya sahibi için çetin geçecek bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir.

İşler bir anda bozulacak ve evdeki hesap çarşıya uymayacaktır bu nedenle de rüya sahibinin işi de hayatı da dağılacak, toparlanması zaman alacaktır.

 

Rüyada Yaprak Sarması İkram Etmek

Kalabalık misafirlere yaprak sarması ikram edenin eli yokluk görmez ve evinde her zaman ağız tadı, huzur olur.

Bereketin daim olduğunu bildirir.

Her türlü hastalıktan azat olmak, her zaman sevilmek ve hürmet görmek anlamına gelir.

Bir kişiye yaprak sarması ikram etmek, o kimseye hayatında unutamayacağı bir iyilikte bulunmak ve sevap kazanmak şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Yaprak Sarması İçi Hazırlamak

Yaprak sarması içi hazırlayan kişi sadece kendini değil çocuklarını, ailesini de düşünen biridir ve tüm birikimlerini onlara iyi bir gelecek kurmak için çoğaltır.

İyi yatırımların, alınacak gayrimenkullerden kâr elde etmenin, zararlı ortaklıklardan kurtulup, işini kendi başına yürütecek olmanın alametidir.

Zengin olunmasa da, kazanılan para kişiye ömür boyu yetecek demektir ve asla başkasına muhtaç olunmayacağını da haber verir.

 

Rüyada Zeytinyağlı Yaprak Sarması Görmek

Fiziksel açıdan kendini iyi hisseden ve hastalıklardan kurtulan kişinin hayata dört elle sarılacağına, kalabalık aile toplantılarına katılacağına, arkadaşları ile şehir dışı programları yapacağına ve keyifle geçecek yolculuklara çıkacağına yorumlanır.

Yaşama neşe katan yeni insanlarla tanışılacağını da bildiren rüya, eğitim sürecinde olanlar için kıtalar arası bir davetin, eğitim seminerinin de habercisidir.

 

Rüyada Etli Yaprak Sarması Görmek

İyi işler yapmanın ve helal kazanç elde etmenin habercisi olan rüya, ağır işlerden kurtulmanın, ruhsal olarak hafiflemenin ve eski tasalardan kurtulmanın ifadesidir.

Bir amaca hizmet etmek isteyen rüya sahibinin inancına yönelik misyon sahibi olacağını, İslamiyet hakkında pek çok kimseyi bilgilendireceğini de işaret eder.

Kişiye duygusal baskı yapan birinden kurtulmak ve yeni başlangıçlar yapmak manasına da gelir.

 

Rüyada Yaprak Sarması Satmak

Bugüne kadar işlerini başkalarının yardımı olmadan yapan kimselerin, başarı dolu günlere adım atacaklarını, hayallerinin gerçeğe döneceğini bildirir.

İyi niyetini kullanan kimselerin olduğunu anlayan kişinin çevresiyle ilgili bazı değişiklikler yapacağına, kendi çıkarlarını daha fazla gözeteceğine de yorumlanır.

Eve gelecek bir misafirden alınacak güzel haberlerle neşelenmek, kazancın bereketinin artmasıyla mal sahibi olmak şeklinde de tabir edilir.

 

Rüyada Yaprak Sarması Satın Almak

İşe yaramayacağı söylenen bir planın ya da projenin kişinin geleceğinde tam tersi etki yapacağına ve başarı elde edileceğine delalettir.

Kendi inancına sıkı sıkı sarılan kişilerin eninde sonunda hayal ettikleri gibi bir hayat yaşayacaklarına, doğru ile yanlışı ayırt etmek suretiyle hayatına en iyi şekilde yön vermeye ve zaaflarının üstesinden gelmeye işaret eder.

Zalimlik yapan, şiddete meyilli birini alt etmek, baskıdan kurtulmak ve özgürlüğünü ilan etmek manasına da gelir.

 

Rüyada Lokantada Yaprak Sarması Yemek

Afiyette olmak, mali konularda herhangi bir sıkıntısı kalmamak, yönetici konumunda olmak ve yardımcılarla çalışmak, ev halkının da refah, mutluluk içinde olması anlamındadır.

Rüya sahibinin çalışan olduğu bir iş yerinde zamanla yönetici konumuna yükseleceğini ve emrinde çalışan kimselere karşı babacan bir tavır sergileyeceğini, sevildiği için kariyerini çok daha sağlam hale getireceğini de bildirir.

 

Rüyada Ekşi Yaprak Sarması Görmek

Ağız tadını kaçıran durumları bildiren rüya, aile üyelerinden birinin yapacağı yanlışın herkesi mutsuz edeceğini, kara bulutların çöktüğü hanede huzurdan eser kalmayacağını ifade eder.

Ekşi yaprak sarması akrabalık ilişkilerinde yaşanan sorunları ve bu çevrede kişi hakkında yapılan asılsız dedikoduları da ifade eder.

 

Rüyada Fıstıklı Yaprak Sarması Görmek

Lükse düşkün olmanın neticesinde hesapsızca para harcayan kişinin ailesi tarafından uyarılacağına yorumlanır.

Erken yaşta mevki sahibi olmanın, şan ve şöhretin kişide bazı değişikliklere neden olacağını, eski arkadaşlarını ve dostlarını bu dönemde ihmal edeceğini, eğlenceye aşırı düşkün olmasıyla beraber parasını çarçur ederek ilerde pişmanlık duyacağını da tabir eder.

 

Rüyada Başkalarıyla Yaprak Sarması Yapmak

Tek başına başarılamayan bir işte yakınlardan destek almak ve hep beraber işin üstesinden gelmek manasına gelen rüya, girilecek işte her zaman arkasında kendisine destek olan amirlerle çalışacak olan rüya sahibinin mevkisini alnının teriyle hak edeceğini, hiçbir sorunun uzun sürmeyeceğini işaret eder.

Kalabalık ortamların, kutlamaların ve davetlerin arka arkaya geleceği bu dönemde aşırı sosyal olunacağını, kişinin hayat rutininin dışına çıkacağını da bildirir.

 

Rüyada Tek Başına Yaprak Sarması Doldurmak

Kendine güveni tam olan, hiçbir zorluktan korkmayan rüya sahibinin yaşamını daha iyi hale getirebilmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine yorumlanır.

Bir anda ortaya çıkacak tartışmalı durumlarda kişinin sevdiği insanların arasında kalacağına ve taraf tutmayı reddettiği için bu kişilerle arasının bozulacağına tabir edilir.

 

Rüyada Dut Yaprağından Sarma Yapmak

Sene içinde sürekli sorunlarla boğuşmak zorunda kalacak olan rüya sahibinin iş hayatındaki gerginliklerin dışında bir de ailevi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağını, evladı olanlar için eğitim konusunda ikilemde kalacaklarını ifade eder.

Kendi seçimleri ile ailesinin isteklerini aynı anda karşılamaya çalışan rüya sahibinin bir türlü doğru karar veremediğini de bildirir.

 

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Boyun bölgesinde yaşanacak bir rahatsızlığın bir müddet kişinin epeyce moralini bozacağını, tedavi süreci boyunca kendisini yalnız hissedeceğini ifade eder.

Taze lahana yaprağından sarma yapan kişinin evine çok fazla para girer ve yeni eşyalar alınır.

Baba tarafından kalan bir tarlaya ev yapmak, yazlık satın almak anlamına da gelir.

 

Rüyada Çürümüş Yapraktan Sarma Yapmak

Aşırı bencilliğin sonunda gelecek yalnızlığı ifade eder ve rüya sahibinin sürekli kendi işlerini halletmesi için arkadaşlarını kullandığını, onlara yardım etmekte istekli görünmediği için kırgınlıklara neden olacağını tabir eder.

İsraf konusunda da uyarıda bulunan rüya, kişinin rızkının değerini bilmediği için bir süre sonra maddi zorluklar yaşamaya başlayacağını, şükrederek yaşaması gerektiğini öğütler.

 

Rüyada Yoğurtlu Yaprak Sarması Görmek

İş amirlerine hesap vermek, mahkemeye çıkarak hakkını savunmak zorunda kalmak demek olan rüya, haksızlıklarla karşı karşıya kalınsa da doğruluktan vazgeçmeyen rüya sahibinin her zaman alnı açık, şerefli bir hayat süreceğine, asla harama bulaşmayacağına ve günah işlemekten korktuğuna yorumlanır.

 

Rüyada Salçalı Yaprak Sarması Görmek

Kazancın katlanarak artması demek olduğu gibi, bekar kimseler için evlenecekleri kişinin iyi bir mesleği olacağını, el ele vererek her işin üstesinden geleceklerini ve kısa zamanda maddi açıdan hiçbir sorunları kalmayacaklarını ifade eder.

Güç sahibi, işinde saygı gören, aklı başında bir eşe sahip olmak, toplum nazarında kıskanılan işler yapmak anlamına gelir.

 

Rüyada Yaprak Sarması Dağıtmak

Toplumun sorunlarına faydalı olmak adına çeşitli derneklerle beraber çalışıldığını ifade eden rüya, sağlık alanında yapılacak bir buluşla çok büyük sevaplar kazanılacağını, kişinin mesleki başarılarını onurlandırmak için organize edilen bir davete çağrılmayı ifade eder.

Yarışmalarda dereceye girmek, işinde en iyi isimler arasına katılmak anlamına da gelir.

 

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Tüm hayatı garanti altına alabilmek adına çalışıldığını, kendinin dışında eşi, çocukları ve ailesinin diğer üyeleri için de rahat bir yaşam arzulandığını bildiren rüya, gayrimenkul anlamında isteklere ulaşılacağını, hem zengin, hem de itibarlı, şerefli bir isim sahibi olunacağını işaret eder.

 

Rüyada Yaprak Sarması Yiyip Tükürmek

Öngörü sahibi olunamadığı için eldeki fırsatı tepmek, sonrasında yaşanılan pişmanlıktan dolayı gözyaşı dökmek demektir.

Eşiyle yaşadığı küçük tartışmaları büyüten rüya sahibinin alacağı ayrılık kararının arkasından yeniden birleşmek istese de karşı tarafın kabul etmeyeceğini ifade eder.

 

Rüyada Yaprak Sarması Görmenin Yorumu

Aşırı samimi ilişkiler yaşayan rüya sahibinin çevresi tarafından eleştirildiğini, bu davranışlarını terk etmek istese de içindeki duygusal boşluğu başka türlü dolduramadığının işaretidir.

Duygusal kararların çoğu zaman kişi için zorluklar yarattığının da sembolüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir