RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaprak Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaprak Toplamak

Bir ayıbın üstünü örtmek yahut yapılan bir yanlışı kimse fark etmeden telafi yoluna gitmek, insanların canını sıkmamak için sorun yokmuş gibi davranmak demektir.

Yaprak toplayan kişiler ailelerinin ve yakın dostlarının her türlü sorununu üstlenir ve çözüm bulmak için var güçleriyle emek harcarlar.

Aşırı fedakarlıkta bulunmak, gereğinden fazla sorumluluk almak ve herkese, her şeye koşturmak anlamına da gelir.

Diğer yandan sağlıkla ilgili önemli fırsatlar çıkacağını, hastalıkla boğuşan, tedavi gören kimselerin daha iyi duruma gelebileceklerini de bildirir.

Yaprak toplayan kişi bekar ise kısa vadede evlenir ve hemen çocuk sahibi olur.

Birden fazla evlada, kazanılan paranın artmasına ve berekete de yorumlanan rüya, ertelenen sorunların veya girişimlerin yakın zamanda hallolacağına, yapılan işlerden iyi paralar kazanmaya, herkesin hakkını teslim eden, adil biri olmaya da tabir edilir.

 

Rüyada Yaprak Toplayıp Satmak

Kendi kazancını sağlama almak, geleceğini iyi temeller üstüne inşa etmek ve elindeki imkanları başkalarının kullanımına da açmak demektir.

İyi insanlarla tanışmanın, sahip olunan dostların ve çevrenin mutluluk getirmesinin, kişinin girdiği ortamlarda el üstünde tutulmasının alametidir.

Rızkını tamamen helal yollardan, kendi alnının teri ve bileğinin gücüyle elde eden rüya sahibinin vicdani olarak da mutlu olduğunu ifade eder.

 

Rüyada Yaprak Toplayan İnsanlar Görmek

Var olan, çalışılan işle ilgili değişiklik yapmak için fırsat bekleyen rüya sahibinin kendisine öğüt veren, fikir sunan kişilere dikkatle kulak kesileceğini, kendisini geliştirmek için önüne koyulan imkanları doğru kullanacağını bildirir.

İşle alakalı seminerlere veya kurslara katılarak becerilerini geliştirmek, sınavlardan iyi notlar almak anlamına da gelir.

 

Rüyada Yaprak Toplamanın Yorumu

Sırlarını saklamak, kimsenin duymasını istememek ve fikirlerini açıklamaktan çekinmek demektir.

Genellikle başkalarının öğrenmesinden korkulan bir durumu, gizlenen bir problemi işaret eder ve kişinin insanların gözündeki değerinde azalma yaşamak istemediğini gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir