RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yara Bandı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yara Bandı Görmek

Şifa bulacak olmaya alamettir.

Genellikle kişi için uzun süredir devam eden kronikleşmiş bir hastalıktan kurtulmak ve iyileşmek ümidi veren bir çözüm ortaya çıkar.

Hastalar için müjde olan bu rüya, sıkıntılı durumlarda kişinin pek çok kişiden aynı anda yardımlar göreceğine ve mutluluktan ağlayacağına da tabir edilir.

Çok sevilmeye ve kendisinin üzüntü duyduğu anlarda bu sevgiyi de en üst düzeyde hissetmeye alamet olan rüya, büyük belaların olmayacağı, kişinin sadece ufak tefek sıkıntılar yaşayarak hayatına devam edeceğini de işaret eder.

Önemli bir tehlikeden kıl payı kurtulmaya ve sadaka vermeye, başına gelen bir sıkıntıdan sonra büyük bir para yardımı yapmaya ve el açıp Allah’a dua edip, şükretmeye de delalettir.

 

Rüyada Yara Bandı Satın Almak

Bir sorununa çözüm bulmak için resmi bir müracaatta bulunan rüya sahibinin gereken desteği alacağına alamettir ve özellikle sıkıntının kaynağına inerek kökten halledeceğine dair de müjde verir.

Sevdiği kişi ile bir kırgınlık yaşayanlar için de bu durumun düzelmesi için bir fırsat doğacağına alamet olan rüya, kişinin her koşulda kendisini yenileyeceğine, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yara Bandı Yapıştırmak

Kendi bedeninde mevcut bir yaraya yara bandı yapıştırdığını görmek kişinin tüm işlerini kendi başına halledeceğine ve kimseye el açmadan, kimseden yardım istemeden dimdik ayakta kalacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına yorumlanır.

 

Rüyada Yara Bandı Görmenin Yorumu

Çözüm arayan ama bulamayan, kendisini dibe vurmuş hisseden ve ayağa kalkmak için her yolu denese de bir türlü gereken gücü kendisinde bulamayan, her an biraz daha içine kapanan ve psikolojik olarak yıpranan kişilerin yardım çağrılarının sembolik ifadesidir ve kişi kendisine yardım elinin uzanmasını istemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir