RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaralandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaralandığını Görmek

Hayır, iyilik ve güzellik bulmaya delalet eder.

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak engellerin, aksiliklerin ve zorluların üstesinden gelmeyi bileceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin daha fazla dünya malına sahip olacağına, elinin bollaşacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine alamet eder.

 

Rüyada Silahla Yaralandığını Görmek

Kişinin canın sıkılmasına ve tüm neşesinin kaçmasına neden olacak bazı musibetlerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Şansın ve kısmetin kapanması nedeniyle kötü günlerin baş göstereceğine ve rüya sahibinin de meşakkat çekeceğine işaret eder.

 

Rüyada Bıçakla Yaralandığını Görmek

Kişinin zayıf olduğu bir anda alacağı bazı kararların ve atacağı bazı adımların kendisini üzeceğine rivayet edilir.

Rüya sahibi meslek hayatında zarar edeceği işlere girecek, yanlış kişilere güvenerek hareket edecek sonra da bunun bedelini ağır ödeyecek demektir.

 

Rüyada Trafik Kazasında Yaralandığını Görmek

Kişinin kendisini olumsuz yönde etkileyecek bazı olaylardan elinden geldiğince en az ölçüde zarar görmenin yollarını bulacağına ve durumu hafif şekilde atlatmayı başaracağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin başarısızlık elde edeceği işlerden yana kendisini olumlu yönde telkin etmeyi bileceğine ve böylece bu kötü dönemi daha rahat atlatacağına delalet eder.

 

Rüyada Karnından Yaralandığını Görmek

Kişinin yüzünün gülmesine, konforunun ve lüksünün de yerine gelmesine vesile olacak bir kişinin ve böyle bir olayın varlığına yorulur.

Rüya sahibinin aile eşrafından olan bir kimse sayesinde kalkınacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine tabir edilir.

 

Rüyada Başından Yaralandığını Görmek

Rüyanın tam aksine rüya sahibinin sağlıklı ve mutlu bir hayat geçireceğine rivayet edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir