RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yardım Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yardım Etmek

Hayırlara alamet eder.

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına ve böylece güzel bir hayatı olacağına rivayet edilir.

Rüya sahibi Allah’ın izni ile hayatta hep en iyisine ve en güzeline sahip olacak demektir.

Tuttuğunu kopartan, çalışkan, hırslı ve başarılı bir kişi olmaya yorulur.

 

Rüyada Arkadaşına Yardım Etmek

Kişinin hem mutlu olacağı hem de bol kazanç elde edeceği işlere gireceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin geniş bir rızka sahip olacağına, yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine alamet eder.

 

Rüyada Birine Yardım Etmek

Rüya sahibinin girdiği her yoldan ve niyetlendiği her işten kazançlı çıkacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına işaret eder.

 

Rüyada Yaralı Birine Yardım Etmek

Kişinin ticaret hayatında kendisini bir sonraki merdivene taşıyacağı işler yapacağına, bu sayede terfi edeceğine ve aynı zamanda toplum içinde de üne kavuşarak, takdire layık görüleceğine delalet eder.

 

Rüyada Fakire Yardım Etmek

Gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir.

Rüya sahibinin hak yolunda büyük sevap olacak güzel ve hayırlı işler yapacağı, malından ve parasından da hiçbir karşılık beklemeksizin Allah’ın düşkün kullarına kullanacağı anlamına gelir.

 

Rüyada İnsanlara Yardım Etmek

Kişinin herkesin gözünde yükseleceği, onların sevgisini ve saygısını kazanacağı işlere gireceğine ve sonunda da muvaffak olacağına tabir edilir.

Rüya sahibi insanların uzun süre kendisinden güzel sözlerle bahsedeceği ve başkalarına örnek göstereceği girişimlerde bulunacaktır diye yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir