RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yardım İstemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yardım İstemek

Girdiğiniz ortamlarda sevilen, saygı duyulan biri olacağınıza, yardıma ihtiyacınız olduğunda pek çok kişiden destek göreceğinize işaret eder.

Aynı zamanda mert ve çevrenizde aranan bir kişi olduğunuza, herkesin yardımına koştuğunuza ve hiçbir zaman yalnız olmayacağınıza delalet eder.

Bir başka yoruma göre, yaşanılan mevcut sıkıntılardan kurtulmak, refaha kavuşmak ve aydınlık bir geleceğe sahip olmak anlamına da gelir.

 

Rüyada Bir Erkekten Yardım İstemek

İş hayatınızda yüksek mevkiye sahip bir erkekten yardım alacağınıza, aldığınız yardımla işinizde yükseleceğinize, iyi bir makama kavuşacağınıza ve çalışma hayatınızda başarılı olacağınız anlamına gelmektedir.

Başarınızın başkaları tarafından fark edilip, hak ettiğiniz konuma kavuşacağınıza, terfi edeceğinize ya da iş değişikliği yapacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Bir Kadından Yardım İstemek

Rüyanızda yardım istiyor ve karşılık görüyorsanız, gerçek hayatta da yakın çevrenizdeki kişilerden, akrabalarınızdan veya komşularınızdan yardım alacağınıza yorulur.

 

Rüyada Tanımadığınız Kimseden Yardım istemek

Sıkıntıda olduğunuz bir dönemde çevrenizden bir kimsenin iyiliğini göreceğinize işaret sayılır.

Bazen de, aile bireylerinden birinin başına bir kötülük geleceğine, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına yorumlanır.

Aynı zamanda hiç ummadığınız bir yerden para, mal, mülk geleceğine, mirasa sahip olabileceğinize de işaret edebilir.

 

Rüyada Ölmüş Birinden Yardım İstemek

Zorluk çektiğiniz bir durumdan temiz ve iyi kalpli biri sayesinde kurtulacağınıza, sıkıntınızın uzun sürmeyeceğine, hemen çare bulacağına tabir edilir.

Bazı yorumculara göre de, içinde bulunulan sıkıntının uzun süreceğine ve kolay kolay atlatılamayacağına işarettir.

 

Rüyada Sizden Yardım İstendiğini Görmek

Bir olay karşında çok sevineceğinize, hayırlı bir insanın hayatınıza gireceğine, uzaklarda olan bir sevdiğinizden tez zamanda iyi bir haber alacağınıza, maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza, bolluk ve berekete işaret eder.

Aynı zamanda evliliğinizde ve ilişkinizde yaşadığınız sorunlardan uzaklaşacağınıza mutlu bir hayat süreceğinize, sıkıntıları üzerinizden atıp, refah ve huzur içinde bir hayata kavuşacağınıza ve düşkün duruma düşmeyeceğinize yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir