RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yarışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yarışmak

İyi değildir, kıskançlık, gıybet, kem göz, anlaşmazlık, kavga, kin, nefret, düşmanlık ve husumet olarak tabir edilir.

Rüya sahibinin çevresinde yaşanacak tatsızlıklara ve ağız dalaşına kendisinin de bu durumdan etkileneceğine ve payına düşeni alacağına yorulur.

Rüyada yarışmak genel anlamı ile musibet ve kötülük anlamına gelir.

İnsanların ağız tadının, neşesinin, huzurunun ve rahatının zarar göreceği ve sadece rüya sahibini değil pek çok kişiyi ilgilendirecek bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yarışı Kazandığını Görmek

Rüyada yarış kazanmak ya da yarışı kazandığını görmek, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin alacağı ödüllere, zaferlere, plaketlere ya da nişanlara işaret eder.

Rüya sahibi özellikle de meslek hayatında çok önemli bir isim haline gelecek, ödülden ödüle koşacaktır diye değerlendirilir.

 

Rüyada Yarışı Kaybettiğini Görmek

Rüya sahibinin hayallerinin suya düşeceği, planlarının ve projelerinin beğeni görmeyeceği, en umutlu olduğu ve olacağı kesin gözüyle baktığı işlerinin olmayacağına ve tüm bu nedenler dolayısıyla hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Koşu Yarışı Görmek

Rüya sahibinin heyecanlı ve telaşlı günler yaşayacağına delalet eder.

Kişi, kazancın fazlasına kavuşacağını düşündüğü bir işin peşinde koşuşturacak ama iş zannettiği gibi sonuçlanmayacak demektir.

Bazı rüya tabirleri, kişinin hurafelerden yola çıkarak hareket etmesi yüzünden başarısız olacağını söylemektedir.

 

Rüyada Atla Yarışmak

Kurnazca bir şey yapıp ondan fayda elde etmeye çalışmaya fakat tam tersine ayıplanmaya tabir edilir.

Rüya sahibi kusurlu bir işi, normalmiş gibi pazarlamaya çalışarak, hile yapma yoluna gidecek fakat durum anlaşılınca hem zor durumda kalacak hem de itibar kaybedecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir