RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yarma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yarma Görmek

Kişinin kaderinin sonunda yüzüne güleceğine, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüya sahibinin bundan sonra hayatının daha kolay hale geleceğine, gelirinin çoğalacağına, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına ve böylece aile içindeki saadetinin de artacağına delalet eder.

 

Rüyada Yarma Çorbası Görmek

Kişinin hanesinden bolluğun ve bereketin eksik olmayacağına, elinin darda kalmayacağına ve gülen yüzünün de solmayacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin işlerinden yana hep hayır göreceğine bu sayede ağız tadının yerinde kalacağına, maddi gücünün de daimi olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Yarma Yemek

Kişinin üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

 

Rüyada Yarma Pilavı Görmek

Kişinin deyim yerindeyse bir eli yağda, bir eli balda olacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, kimsenin kolay kolay sahip olmayacağı kadar da mala mülke ve banka hesabına sahip olacağına delalet eder.

 

Rüyada Haşlanmış Yarma Görmek

Kişinin kolay yoldan lokma sahibi olacağına, hafif işlerde çalışarak gelir elde edeceğine ama illahi de helalinden ekmek yiyeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin maddi anlamda zorlanmadan yaşayacağına ve dünyanın nimetlerinden bolca nasipleneceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yarma Şeftali Görmek

Kişinin çok büyük ihalelere varını yoğunu yatıracağına, bu sayede büyük bir servete kavuşacağına alamet eder.

Rüya sahibinin belki de hayatının yatırımını yapacağına ve bundan sonra artık sırtının hiç yere gelmeyeceğine yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir