RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaşlı Dede Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaşlı Dede Görmek

Kişinin kudretine ve gücüne işaret eder.

Dede ayakta durabilen, güçlü, sağlıklı bir kimse ise, rüya sahibi yapmakta olduğu işte istediği noktaya rahatlıkla ulaşacak, para sorunlarını çözecek, insanların saygısını kazanacak demektir.

Hasta ve yoksul bir dede görmek, manevi duygularına önem vermeyen ve paradan başka bir şey düşünmeyen bir eşe sahip olmak, huzursuz bir evlilik yapmak, evlatlarından hayır görememek ve ömrünü yalnız başına tamamlamak anlamındadır.

Yaşlı dedeyle konuştuğunu görmek ise, bir konuda önemli yardımlar alınacağını, kişiye yol gösteren, hata yapmasını engelleyen bilge birinin sayesinde zor bir durumun üstesinden gelineceğine yorumlanır.

Tanıdığı yaşlı bir dedeyi rüyasında görenler o kimseden nasihat alır ve o kişinin öğüdüne kulak vererek problemlerini çözerler.

Beklenmedik bir iyiliğin, şefkatin ve sabrın da işareti olan rüya, kadim dostlara sahip olan rüya sahibinin sosyal çevre açısından çok şanslı biri olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yaşlı Dede Ve Nine Görmek

Yapılacak evliliğin kişiye mutluluk ve bereket getireceğini, bekar kimselerin kendi yuvalarını kurduktan sonra para sıkıntısı çekmeyeceklerini ve birikim yapacaklarını, kısmetlerin artmasını, sevapların çokluğunu işaret eder.

Rüya sahibinin anne ve babasına bir konuda destek olacağını, onları mutlu etmek için harcamalar yapacağını da delalet eder.

 

Rüyada Yaşlı Dede Dövmek

İyiye yorulmaz ve kişinin başına gelecek bir kötülüğe işaret eder.

Ancak yaşanılan bu olumsuz durumun nedenlerinin kişinin daha önce yaptığı işlerde veya hatalarda olduğunun altını çizerek, bazı davranışların uygunsuzluğunu gözden geçirmeye davet eder.

Kendisini ve ailesini utanç içinde bırakacak işlere bulaşan rüya sahibinin tövbe etmesi, kırdığı insanlardan özür dilemesi gerektiğini bildirir.

 

Rüyada Yaşlı Dede Görmenin Yorumu

Korkaklık ve zafiyet içinde olmaya, kişinin geleceğine yönelik aşırı kaygılandığına yorulur.

Ölmekten ve yalnız kalmaktan korkan rüya sahibinin sürekli gelecekteki durumunu düşünerek önlemler almaya çalıştığını ancak yine de ruhen kendisini iyi hissetmediğini ifade eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir