RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaşlı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaşlı Görmek

Rüya sahibinin uzun, sağlıklı ve güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Stresten, sıkıntıdan, kederden ve üzüntüden uzak yaşamaya, kendini, insanları, doğayı ve hayvanları sevmeye, Allah’a yakınlaşacak hayır işleri yaparak manevi huzuru yakalamaya tabir edilir.

Rüya sahibinin taşıdığı yaşam sevinci sayesinde mutlu olmayı başaran kimse olacağına ve bunu çok uzaklarda değil kendinde bulmayı bileceğine işaret eder.

 

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Sevgi, merhamet, iman ve vicdan sahibi olmaya işaret eder.

Rüya sahibi kadınsa anaç bir kişiliği olduğuna, sevdiklerine sıkı sıkıya bağlandığına ve onları korumak için yeri geldiğinde kendi canını verecek kadar büyük fedakârlıklar yapacağına yorulurken, rüya sahibinin erkek olması durumdan da yine aynı şekilde babacan bir kişiliği olduğuna alamet eder.

 

Rüyada Yaşlı Birine Yardım Etmek

Rüya sahibine gelecek hayra işaret eder.

Kişiyi, kötü duygularından, korkularından, olumsuz düşüncelerinden ve umutsuzluğundan çekip alacak ve neşesine kavuşturacak iyi ve güzel bir olayın yaşanacağı şeklinde değerlendirilir.

 

Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyayı gören kişinin hak yolunda yapacağı hayır işleri sayesinde sevap işleyeceğine ve güzel dualar alacağına delalet eder.

Rüya sahibi bu sayede hem övgü dolu sözler alacak hem de insanların gönlünü kazanmayı başaracak demektir.

 

Rüyada Yaşlı Adamla Evlenmek

Büyük mutluluk, şans ve kısmettir diye kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin büyük ve eşsiz fırsatlar elde edeceğine, bu sayede ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına ve kendini hem maddi olarak hem de bedenen ve ruhen toparlayacağına işaret eder.

 

Rüyada Yaşlı Birini Genç Görmek

Müjde ve sürpriz olarak yorumlanır.

Rüya sahibi için beklenmedik gelişmelerin yaşanacağına, bu durumun kendisine büyük umut ve moral olacağına, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine rivayet edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir