RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yatak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yatak Görmek

Anaçlığa, evlada, huzurlu ve refah yaşama delalet eder.

Yatağın konforlu ve rahat olması aile hayatındaki huzura, yatağın rahatça yayılacak kadar büyük olması ağır başlılığa ve güzel huylara, henüz alınmış bir yatak enerjik ve güzel bir kadına, yatağın hazır yatak değil de elde yapılan bir yatak olması mal varlığı çok olan bir kadına, yatağın pahalı ve gösterişli olması dini inanç taşımayan kadına işaret eder.

Yatak her ne kadar kadın ile bağdaştırılmış olsa da rüyada görülen yatağın rengine göre rüya yorumu farklılık gösterebilir.

Rüyada siyah yatak, terbiyeden yoksun bir kadına, beyaz ve yeşil yatak dini bütün bir kadına delalet eder.

 

Rüyada Temiz Yatak Görmek

Rüya sahibine görünen bir yoldur.

Temiz yatak keyfiyet için gidilecek olan bir yol anlamına gelir.

 

Rüyada Yatak Almak

Hayırlı bir izdivaca işaret eder.

Rüyasında kendisi için yatak aldığını gören kişi, istediği ve sevdiği kişiyle nikâh yapacak demektir.

 

Rüyada Yatak Satmak

İyi şeylere delalet etmez.

Rüyasında yatağını sattığını gören kişi, işinde sorunlar ve sıkıntılar yaşayacak demektir.

Rüyasında yatağını sattığını ya da attığını gören bir kimse işinden ayrılmaya karar verir.

 

Rüyada Yatakta Uyumak

Kişi şeytana uyacak ve bir suç işleyecek demektir.

 

Rüyada Yatakta Hasta Görmek

Rüyada yatakta hasta görmek ya da ölü görmek aynı anlama gelir.

Rüyasında yatakta bir hastanın ya da bir ölünün olduğunu gören kişi geçmeyecek bir zorluğa ya da sıkıntıya düşecek demektir.

 

Rüyada Yatakta Fare Görmek

Rüyada yatakta fare olduğunu ve yatağını tırtıkladığını gören kişi eşi tarafından ihanete uğrayacak demektir.

 

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Kişinin çok sevdiği bir konuda büyük başarılar kazanacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, sevdiği bir kişi ile kuracağı ortaklık sayesinde büyük bir mevkiye terfi alacağına delalettir.

Rüyada yatak örtüsü satın almak, güzel ve hayırlı bir birlikteliğe adım atılacağı, kötü ve sıkıntılı bir durumdan kurtuluşa erileceği, yapılan işte hayır getirecek bir ortaklığa girileceği ve eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği bir fikirle çok iyi bir çalışmanın ardından zenginliğe sahip olunacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

Mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, bol bol hayır duası alınacağına, güzel günlerin yakın da olduğuna, işlerin yoluna gireceğine, sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına ve güzel bir haneye sahip olunacağına işarettir.

Rüyada yatak çarşafının lekelenmesi, eşlerin arasına kötü niyetli kişilerin gireceğine, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına yorulur.

Borçların ödenmesinde sıkıntı yaşanabilir.

 

Rüyada Yatak Odası Görmek

Kişinin hem kendisini hem ailesini çok iyi bir hayata kavuşturacak bazı kararlar vereceğine, bu kararlar doğrultusunda sevdiği kişilerle birlikte hareket edeceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına ve çıkılacak bir yolda başarılı olunacağına rivayet edilir.

Rüyada yatak odasında yattığını görmek, rahat bir hayata sahip olmaya, güzel günler görmeye, işleri yoluna sokmaya, dertlerden kurtulmaya, iş hayatında çok iyi bir noktaya gelmeye, zorlukları aşmaya, verilmiş olan sözleri tutmaya, sevilen bir kişi olmaya ve rahata ermeye işaret eder.

Gereksiz bir tartışma yüzünden yaşanmış olan bir tatsızlığın ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

 

Rüyada Yatak Toplamak

Eşler arasındaki soğukluğun aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine ve yeni bir şehirde işbaşı yapılacağına delalettir.

Rüyada büyük yatak toplamak, hayırlı bir iş konusunda bazı adımlar atmaya, yapılan işte büyük kazanç elde etmeye, hasreti çekilen biri ile bir araya gelmeye, sorunları aşmaya, güzel bir haneye sahip olmaya ve kazancın hane halkı ile bölüşüleceğine yorulur.

Ev alma konusunda çok güzel haberler alınacaktır.

 

Rüyada Yatak Yorgan Görmek

İş hayatı ve aile hayatı içinde çok güzel adımlar atılacak demektir.

Kişi, kendisini uzun zamandan beri sıkan ve yoran bazı şeyleri atlatacak, olmadık sebeplerden ötürü canını sıkan kişilerle bağlarını kopartacak, yaşadığı kötü olayları unutturacak büyük bir mutluluk yaşayacak ve her istediği şeye sahip olacak demektir.

Rüyada yatak yorgan satın almak, mutlu bir yuva kurma yolunda bir karar verileceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine alamet eder.

Ev ya da araba alma konusunda sahip olunan bir düşünce varsa bu rüyanın görüldüğü dönemde gerçeğe dönüştürülmesi daha iyi sonuçlar verecektir.

 

Rüyada Yatak Odası Mobilyası Görmek

Yuva kurmak ve ev sahibi olmaktır.

Rüyayı gören kişinin, her zaman yanında olan ve kendisine sürekli destek veren kişilere karşı kendisini sorumlu hissettiğine, bu sorumluluktan ötürü çok daha fazla çalışıp didindiğine, hiç olmadığı kadar başarılı olmak için yollar aradığına ve kısa bir zaman içinde bu yolları bulup çok iyi işlere adım atacağına işarettir.

Rüyada yatak odası mobilyası değiştirmek, azim ve sabırla çalışarak iş hayatında çok iyi bir noktaya gelmeye, başarıdan başarıya koşmaya, mutlu olmaya, kurulan hayallere kavuşmaya, sevinçli bir haber almaya, kardeşlerden birine destek olmaya, ana baba için manevi değeri yüksek bir konuda adım atmaya ve rahat bir hayata sahip olmaya tabir edilir.

 

Rüyada Yatak Odasını Su Basması

Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde bir yaşama sahip olacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına ve ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada yatak odasını su basması ve kaçmak, problemli bir ilişkinin sona erdirileceği, tartışma çıkartan ve moralin bozulmasına sebep olan bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağı, strese ve üzüntüye yol açan bazı olayların çözüme kavuşacağı ve rahat bir nefes alınacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yatak Odasının Duvarının Yıkılması

Haneye ayrılık girecek demektir.

Rüya sahibinin, eşiyle arasının açılmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine rivayet edilir.

Rüyada yatak odasının duvarının yıkılıp yeniden yapılması, yaşanan talihsiz olaylar yüzünden eşler arasında meydana gelen tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine yorumlanır.

 

Rüyada Yatak Odasında Yılan Görmek

Eşler arasına girecek ve büyük sorunlara sebep olacak bir kişinin varlığına, bu kişinin sebep olacağı dedikodulara ve kötü olaylara, düşülecek parasal sıkıntıya, yapılan hatalar yüzünden pişmanlık duyulacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada yatak odasında yılan öldürmek, hane içine nifak sokmaya çalışan bir kişinin planlarının suya düşeceğine, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına alamettir.

Okulla ya da işle ilgili bir sorun varsa çözülecektir.

 

Rüyada Yatak Görmenin Yorumu

Yatak görmek, bireyin evcimen yani evinde vakit geçirmeyi seven, dışarı çıkmayı ve kalabalıkların en çok olduğu alışveriş merkezlerini, eğlence mekanlarını tercih etmediğini ve aslında en büyük mutluluğu yine kendisinde bulduğu anlamına gelir.

Bu tarz bireylerin başka insanlara karşı temkinli olduklarını, samimiyetten kaçındıklarını, gürültü patırtıdan hoşlanmadıklarını ve kendilerine ait bir dünya kurduklarını sıklıkla gözlemlemiş bulunmaktayız.

Evcimen insanların korumacı kişilikleri nedeniyle aşılamaz çok sağlam duvarları da vardır çünkü bu bireyler manevi tarafları çok gelişmiş oldukları için kaybetmekten çok korkarlar ve onlar için sevdiklerini kaybetme fikri bir yana onlara zarar geldiğini bilmeleri bile kabus olabilir.

Dolayısıyla bu rüyayı gören bir birey sevdikleri ile hep birlikte yanak yanağa ve diz dize olmak ister.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir