RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yatak Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yatak Toplamak

Aşırı seyahat eden veya iş nedeni ile bir türlü düzenli bir hayata sahip olamayan kimselerin yerleşik düzene geçeceklerini müjdeleyen bir rüyadır.

Hayırlı bir işe vesile olmak, aile kurmak, bekarlar için evlenmek ve yerleşik hayat düzenine sahip olmak, çocuklarıyla beraber belli bir rutinde hayatını idame ettirmek manasına da gelir.

Yatak topladığını gören kimselerin gelirleri düzenli olur veya masa başı, memuriyet gibi bir işe başlayarak daha düzgün bir hayat sürerler.

Kimseye yük olmadan yaşanacağına, kendi geçimini sağlayan kişinin herhangi bir konuda yardım almadan ayaklarının üzerinde durabileceğini de delalet eder.

 

Rüyada Dağınık Yatak Toplamak

Aşırı derecede keyfine düşkün bir hayat süren rüya sahibinin artık yorgun hissedeceğini ve bu yüzden biraz durularak yeniden işine gücüne konsantre olacağını tabir eder.

Kendisine yapılan her türlü eleştiriyi dinleyecek olan kişinin hareketlerindeki değişiklikler sayesinde ailesini de memnun edeceğine alamet eder.

Genç kimseler için karakterlerini oturtmalarına yarayacak pek çok tecrübe edineceklerine, kendilerini geliştirecek imkanlar bulacaklarını ve özellikle çevrelerini değiştirerek daha kaliteli insanlarla beraber olacaklarını da bildirir.

 

Rüyada Başkasının Yatağını Toplamak

Ayrılmak üzere olan veya boşanma eşiğine gelen bir çifte yardımcı olmak ve aile birliklerini sürdürebilmeleri için onlara destek olmak anlamına gelir.

Tanımadığı birinin yatağını topladığını gören kişiler bekar iseler hayatlarına yalancı birinin gireceğine delalet eder.

Özellikle geçmiş yaşamı pek çok sıkıntıyla dolu olan ve kişiyi kandırma eğiliminde olan kimseleri tabir eden rüya, kişinin dikkatli olması gerektiğinin de altını çizer.

 

Rüyada Yatak Toplamanın Yorumu

Cinselliğe aşırı düşkünlük gösteren ve sürekli partner değiştiren, sağlıksız bir hayat yaşayan ve duygusal olarak da kendisine yetemeyen insanların aslında iç dünyalarında son derece yalnız olduklarını ve itiraf etmeseler dahi düzenli bir aile yaşantısına sahip olmayı çok arzu ettiklerini gösteren bir rüyadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir