RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yatak Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yatak Yapmak

Kişinin sadece bugünü değil, aynı zamanda yarını ve uzak geleceği de düşünerek hareket edeceğini, kazancının büyük kısmını yatırıma yöneltip, kalanı ile geçinerek, kötü günler için şimdiden hazırlık yapacağını işaret eder.

Kalabalık ortamları seven rüya sahibinin evinden misafirin eksik olmayacağını ve eli de, gönlü de bol biri olduğundan dolayı çok fazla sevileceğini ancak, bu sevginin bir kısmının çıkarcı insanlar tarafından bencilce kullanılacağını da bildirir.

İyi kalpliliği fazla abartmadan hareket etmenin doğru olduğunu işaret eden rüya, kişiye kime iyilik yapıp yapmayacağını düşünmesi gerektiğini, emeğini ve enerjisini kendisine faydası olmayan, sahtekar insanlara harcamaması için dikkatli olmasını da öğütler.

 

Rüyada Yer Yatağı Yapmak

Çıraklıktan ustalığa geçilecek bir dönemi simgeleyen rüya, özellikle iş alanında kişinin yeterince piştiğini ve bu durumun amirleri tarafından da fark edilerek kişiye yepyeni sorumluluklar verileceğini işaret eder.

Yer yatağı yaptığını gören bekar kimseler, ailelerinin kendisi için önerdiği biri ile dünya evine girerler.

Kaderci bir yaklaşımın ve geleneksel davranış şeklinin kişi üzerindeki hakimiyetinin zaman zaman ikilemlere neden olacağının da altını çizen rüya, sadık bir eş sahibi olunacağının, kalabalık aile ve akraba ortamı nedeni ile kişinin dedikodular nedeni ile sıkıntı çekeceğinin de alametidir.

 

Rüyada Misafire Yatak Yapmak

Hatır için yapılacak bir işin rüya sahibinin uzun zamanını alacağını ve kişinin bu işi yaparken büyük eziyet çekeceğini, insanları kırmamak adına sinirini başkalarından çıkaracağını veya içine atarak aşırı stresli biri haline geleceğini delalet eder.

 

Rüyada Yatak Yapmanın Yorumu

Aşırı titiz ve düzenli insanların gündelik hayatlarında bu işlerle çok fazla zaman harcadıklarını ancak bir türlü kendilerine hakim olamadıkları için sosyal yaşantılarını da aksatmaya başladıklarını bildirir.

Takıntı içinde geçen bir hayatın aslında kişinin ruhunda büyük bir ağırlık yarattığını fakat tek başına bu takıntılı durumdan kurtulamayan kişinin yardıma ihtiyaç duyduğunu da bildirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir