RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yatak Yorgan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yatak Yorgan Görmek

Rahatlık ve kolaylık anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin işlerinin sorunsuz şekilde hallolacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına bu sayede lüksünün artacağına işaret eder.

Deyim yerindeyse rüya sahibi bir yediğini bir daha yemeyeceği, bir giydiğini bir daha giymeyeceği kadar özel ve herkese nasip olmayacak kadar güzel bir yaşama kavuşacak demektir.

 

Rüyada Yatak Yorgan Düzeltmek

Kişinin yaşamında değişiklik yapmaya karar vereceğine, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına rivayet edilir.

Rüya sahibi daha disiplinli ve düzenli bir hayat yaşamaya başlayacak ve aldığı kararları kesin şekilde uygulayacaktır diye tabir edilir.

 

Rüyada Yatak Yorgan Sermek

Rüya sahibinin ileriye yönelik bir takım projeleri olduğuna ve bunları yaşama geçirmek için bazı yollar aradığına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin, gelecekte kesilmeyecek bir gelirin ve sarsılmaz bir makamın sahibi olmanın temellerini şimdiden atmaya başladığına alamet eder.

 

Rüyada Yatak Yorgan Taşımak

Rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir ve kişinin karlı ve akıllı yatırımlar yapması sayesinde elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına ve elinde yaşamının sonuna kadar rahat yaşamasına el verecek oranda sermaye kalacağına delalet eder.

 

Rüyada Yatak Yorgan Yapmak

O kişi işinde mutlaka başarılı olacaktır diye kabul edilir.

Rüya sahibinin gece gündüz demeden büyük bir azimle çalışacağına ve böylece emeklerinin karşılığına kavuşacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Yatak Yorgan Yastık Görmek

Rüya sahibinin herkesin özeneceği ve isteyeceği kadar güzel bir hayatı olacağına yorulur.

Kişinin, alacağı üstün başarıları sayesinde ün ve para sahibi olacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine tabir edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir