RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yataklar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yataklar Görmek

Büyük bir ev sahibi olmak demektir ve aynı zamanda toprak satın almak, tarla ekip biçmek manasına da gelir.

Gayrimenkul açısından zengin bir insan olmaya alamet eden rüya, asla kısmetsizlik yaşanmayacağını, kişinin nasibinin her zaman bol olacağını ve rızkının da günden güne artacağına yorumlanır.

Hayırlı bir rüyadır ve özellikle birden fazla çocuk sahibi olunacağını müjdeler.

Kalabalık, birbirine tutkun bir aileye sahip olmak, her türlü zorlukta aile üyelerinin sonsuz desteğini almak manasına da gelen rüya, her zaman iyi insanlarla karşılaşılacağına, yapılan her işte hayır duası alınacağına ve hem dünyada, hem de ahirette mutlu ve güzel bir hayata sahip olunacağına dair müjde niteliğindedir.

 

Rüyada Çocuk Yatakları Görmek

İş konusunda bugünlerde atılım yapmayı düşünen kişilerin mevcut fikirlerinin yanı sıra, başka önerilere de açık olacaklarını, özellikle kişiye çok yakın bir akrabanın sunduğu teklifle bir anda birden fazla iş açılacağına alamettir.

Küçük adımlarla başlanan ancak çok kısa süre içinde rüya sahibine büyük gelirler kazandıracak oldukça kazançlı işlere işarettir.

Çocuk yatakları gören kimse bekarsa, daha önce evlenmiş, ayrılmış, birden fazla çocuğu olan bir kimseyle duygusal bir ilişki yaşayacak anlamına gelir.

Evli kimseler için ikiz bebek veya peş peşe çocuk sahibi olmak şeklinde de yorumlanır.

 

Rüyada Eskimiş Yataklar Görmek

Geçmişten yakınlık duyulan bir kimseyle yeniden karşılaşmak ve hasret gidermek manasına geldiği gibi, kişinin yaşadıklarına sadece tek bir pencereden bakıyor olması sonucunda bir türlü ilerleyemediğini, işinde istediği konuma yükselemediğini bildirir.

Bakış açısını değiştirmenin, yenilenmenin ve fırsatlara açık olmanın önemini işaret eder.

 

Rüyada Yataklar Görmenin Yorumu

Korunma duygusunun ifadesi olan rüya, kişinin kendisini hala küçük bir çocuk gibi savunmaya muhtaç görüyor olduğuna ve her ne kadar yetişkin olsa da, iç dünyasında ailesine karşı büyük bir sevgi açlığı yaşadığına yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir