RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yatalak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yatalak Görmek

Kişinin kısa süre önce büyük sıkıntı yaratan bir döneme girmiş olan iş hayatının yakın zaman içinde herhangi bir sorun yaşanmadan düzeleceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Aynı zamanda, yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların çok kısa süreceğine alamet eder.

 

Rüyada Yatalak Hasta Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında kısa süreli bir durgunluk yaşayacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, yakında kendisini çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına delalet eder.

 

Rüyada Yatalak Hastaya Bakmak

Kişinin hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yatalak Hastanın Yürüdüğünü Görmek

Rüya sahibinin iş hayatı içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, elinde bulunan problemleri çözeceğine ve zor zamanlar yaşadığı içinde uğradığı zararları telafi edeceğine rivayet eder.

 

Rüyada Yatalak Erkek Hasta Görmek

Kişinin iş hayatı ve aile hayatı içinde yaşadığı sorunların kısa sürede sona ereceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zamanla çok daha iyi işler yaparak adından sık sık söz ettireceğine işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir