RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yattığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yattığını Görmek

İş hayatında uzun zamandan beri planlanan çalışmaların başarıya kavuşması sayesinde büyük bir üne kavuşulacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine işaret eder.

 

Rüyada Hastanede Yattığını Görmek

Çekilen maddi ve manevi sıkıntıların sevilen kişilerden alınacak maddi ve manevi destek sayesinde ortadan kalkacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına ve mutlu günler yaşanacağına delalet eder.

 

Rüyada Yatakta Yattığını Görmek

Uzun süreden beri devam eden aile içi tartışmalara nokta konulacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine ve iş arkadaşları ile aile gibi olunacağına tabir edilir.

 

Rüyada Biriyle Yattığını Görmek

Çok mutlu bir ömür sürülecek ve büyük bir aşkla bağı olunacak bir kişi ile birlikte olunacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına rivayet eder.

 

Rüyada Hastaneye Yattığını Görmek

Hayırlı bir işe girileceğine, bu işte kademe kademe yükselişe geçileceğine, çok güzel olaylar yaşanacağına, başarılı olundukça öz güvenin artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine yorumlanır.

 

Rüyada İstihareye Yattığını Görmek

Kariyer planının yapılıp uygulamaya konulacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir