RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Yardımcı, uşak, bahçıvan ya da temizlikçi olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin işlerini kolaylaştıran, günlük hayatın koşuşturmasında yetişemediği işlerini yapan, sağını solunu toparlayan, kişinin eksiğini gediğini tamamlayan bir kimsenin varlığına tabir edilirken bir diğer yandan da rüya sahibine karşı vefasızlık yapacak bir kimsenin varlığına tabir edilir.

 

Rüyada Yavru Kedi Öldürmek

Kişinin malından ve parasından nasiplenmeyi kafasına koymuş, kasasına göz dikmiş ve onu maddi anlamda sömürmenin planları içinde olan bir kişinin farkına varacağına ve onu hayatından çıkaracağına işaret eder.

 

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüya sahibinin kendiyle barışık kimse olduğuna, hayata olumlu yönlerinden baktığına ve en kötü anlarda bile umudunu kaybetmeden yoluna devam ettiğine delalet eder.

 

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüya sahibinin cebinden azalacağı ama bu durumu kendisini etkilemeyeceği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Yavru Kedi Emzirmek

Kişinin yanında çalışan, tüm işlerini yapan ve her zaman her söylediğini yerine getiren bir çalışanına, sıkıştığı bir durumda yardım edeceğine ve çok büyük bir destek sağlayacağına alamet eder.

 

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüya sahibinin, yardım ettiği kişilere, iş hayatında yapacakları şeyler için para konusunda her zaman yardım edeceğine, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına ve her zaman yanlarında olup bu kişilere destek olacağına yorulur.

 

Rüyada Yavru Kedi Ölüsü Görmek

İş hayatında ya da ev hayatında yardımcı olan kişilerden birinin, yaptığı hırsızlık ya da dedikodu gibi yüz kızartıcı bir durumdan ötürü işten çıkarılacağına delalet edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir