RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yavru Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yavru Görmek

Yeni başlayan işlere veya kişinin düşünce olarak bazı şeylerin temelini atmaya başladığını ve uygun koşulları kollayarak düşüncelerini eyleme dökeceğine işarettir.

Küçük kısmetlerin peş peşe geleceğine ve kişinin çok ufak şeylerde bile büyük sevinçler yaşayacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına işarettir.

Sorunsuz, rutin ama bir yandan da minik sürprizlerle geçecek hayata işaret eder.

Bekar kişiler için mutlu bir yuvanın ilk adımlarının atılacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına alamet eder.

 

Rüyada Yavru Köpek Görmek

Çok güvenilen bir dost ya da arkadaşla kurulacak bir ortaklıkla beraber yavaş yavaş büyüyecek bir iş sahibi olunacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine ve şerefli, haysiyetli bir hayat yaşayacağına alamettir.

Yavru köpek zamanla büyüyecek bir işe girişmenin, gelecekte pek çok yatırım yapılacağının da işaretçisidir.

Bu rüya tabiri evli bayanlar için bir yardımcı tutulacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına da yorumlanır.

 

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Hırçın bir kız çocuğu sahibi olmaya işarettir.

Bu rüya aynı zamanda erkekler için hayatlarına girecek huysuz ve kavgacı bir kişiliğe sahip olan bir bayana da işaret ettiği gibi, evlenecek olanlar için evlilik hayatının sürekli kavgalı ve tartışmalı bir ortamda geçeceğine de alamet eder.

Yavru kedi kişinin yaptığı iyiliklerin karşılığını bulamadığı için derin bir üzüntü duymasına, hayatının her aşamasında kendisine yalan söyleyen veya arkasından vurmak için fırsat kollayan kötü niyetli kişiler olacağına da yorumlanır.

 

Rüyada Yavru Görmenin Yorumu

Genellikle her şeyi fazlasıyla abartma huyuna sahip kişilerin hayatlarındaki gerginliğe ve uyumsuz ilişkilerine vurgu yapar.

Yavru görmek kişinin detaylara boğulmaktan dolayı gerçeği göremediğine de yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir