RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zayıf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zayıf Görmek

İyi değildir.

Rüyayı gören kişinin kötü, şanssız ve uğursuzluklarla dolu günler geçireceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, kazancının düşeceğine delalet eder ve melanet olarak yorumlanır.

Bu rüya aynı zamanda hastalık olarak da kabul edilir ve rüya sahibinin bazı sağlık sorunları ile karşılaşacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Zayıf Birini Şişman Görmek

Kişinin kendisine ders ve tecrübe olacak beklenmedik olaylar yaşayacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin hiç aklında yokken içine düşeceği zor ve kötü durumlarda yanlış kararlar alacağına ve doğru olmayan adımlar atacağına sonradan da bunun sıkıntısını çekeceğine alamet eder.

Rüya sahibi kendisine dışarıdan bakarak, öz eleştiri yapacak demektir.

 

Rüyada Zayıf Karne Görmek

Kişinin bazı problemlerle karşılaşacağına, karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine ve gönül hoşluğu içinde olacağına tabir edilir.

Önemsiz ve hafif atlatılacak bir takım sorunlara yorulur.

 

Rüyada Zayıf Not Aldığını Görmek

Kişinin maddi zarara uğrayacağı işlere gireceğine, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, bu nedenle kendine olan öz güvenini kaybedeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, fakirleşeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına alamet eder.

 

Rüyada Zayıf İnek Görmek

Kişinin geniş rızık elde edeceğine, verimli işlere gireceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına delalet eder.

Rüya sahibinin uykusunda gördüğünün tam aksine kazancının artacağı, rahatının da yerine geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Zayıf At Görmek

Kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir