RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zayıfladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Kişinin kazancının azalacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin ne yapacağını kestiremeyeceği deyim yerindeyse doluya koysa almayacağı, boşa koysa dolmayacağı durumlara düşeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine yorulur ve şer olarak kabul edilir.

 

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Kişinin maddi gücünün azalmasıyla birlikte hayatının alt üst olacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, gözden düşeceğine, ticaretteki yerini ve önemini kaybedeceğine bu nedenle de ruhsal olarak çökeceğine ve çok zor günler geçireceğine tabir edilir.

 

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Kişinin eşine gelecek bir kazaya, belaya ya da zarara alamet eder.

Hane içinde yaşanacak huzursuzluklara, melanetli olaylara, aile bireylerinin üzülmesine, uykusuz ve mutsuz günler geçirmesine işaret eder.

 

Rüyada Başkasının Zayıfladığını Görmek

Kişinin çevresinde meydana gelecek kötü olaylara ve onun da bundan olumsuz şekilde etkileneceğine delalet eder.

Rüya sahibi için moral ve sinir bozacak haberler alacağına ya da böyle olaylardan nasibini alacağına tabir edilir.

 

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Kişinin kontrolü ve iradesi dışında yaşanacak bazı tatsız durumlardan gerek maddi gerekse manevi olarak zarar edeceği anlamına gelir.

 

Rüyada Zayıfladığının Söylenmesi

Kişinin kötü ve olumsuz sözler işiteceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, sıkılacağına ve huzursuz günler yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Zayıfladığını Güzelleştiğini Görmek

Çok hayırlıdır.

Kişinin hem bedenine hem de ruhuna iyi gelecek güzel ve olumlu gelişmelerin meydana geleceğine bu sayede rüya sahibinin rahata ereceğine tabir edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir