RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zayıflamak

Rüya sahibi için büyük meşakkatler görmeye, dert, sıkıntı, zahmet ve zorluk çekmeye ve bu zorlu günleri atlatmak için de insan üstü bir çaba göstermeye işaret eder.

Rüyada zayıfladığını gören kişi, gerçek hayatta da mecazi anlamda zayıflar ve güçsüz düşer.

Büyük harcamalar yapmak zorunda kalıp, borçlanır ve parasızlıktan cebi delinir ve düştüğü hallere üzülüp hastalanıp yatağa düşer diye tabir edilir.

 

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişinin zayıfladığını görürse eğer bu rüya tanıdığı kişi üzerinden tabir edilir ve o kişinin yokluğa düşüp, fakirleşeceğine, bu durumu atlatması için de yılların geçmesine işaret eder.

Eğer rüya sahibi rüyasında gördüğü kişiyi tanımıyorsa o halde bu rüya kendisiyle ilgilidir ve aynı şekilde tabir edilir.

 

Rüyada Aşırı Zayıflamak

Rüyasında haddinden fazla zayıfladığını gören kişi iş hayatında büyük bir yenilgiye uğrayacak, mali açıdan çok büyük zorlukların altına girecek demektir.

Bu durumdan kurtulup yeniden para kazanmaya ve toparlanmaya başlayana kadar da çektiği sıkıntı nedeni ile saçı beyazlayacaktır.

 

Rüyada Kilo Vermek

Rüyasında kilo verdiğini gören kişi eğer şişmansa gerçekten böyle bir çaba içine girme gereksinimi hissedebilir ve artık ince bir bedene sahip olmak isteyebilir diye tabir edilirken bir de rüya sahibinin ideallerini gerçekleştirmek için azimle, temkinli ve emin adımlar atarak hareket ettiği anlamına gelir.

Rüya sahibi böyle devam ederse, zafer kendisi için çok yakındır.

 

Rüyada Diyet Yapmak

Rüyasında diyet yaptığını gören kişinin hayatında muazzam güzellikte gelişmeler yaşanacak demektir.

Rüya sahibinin hayatı olumlu yönde değişecek ve bir anda bambaşka olacaktır.

Bu rüya, kişinin hayatında meydana gelecek olan uç değişikliklere işaret eder.

Örneğin bir gecekonduda oturuyorken çok lüks bir siteye taşınması şeklinde yorumlanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir