RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zemin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zemin Görmek

Uyarı olarak ele alınmalıdır.

Kişi için olası tehlikeleri haber veren rüya, gereksiz yere riske girmemek gerektiğini öğütlerken, yeni iş açacakların veya yatırım yapmayı düşünenlerin, şartlar yeterince olgunlaşmadan hareket etmemelerini, sabırsızlık göstermeleri halinde ellerindeki sermayeyi boşa harcayacakları için moral bozukluğu yaşayacaklarını tabir eder.

Zemin görmek aynı zamanda bir inşaat işine girmek, ev yapmak ya da sahip olunan bir araziye ev yaptırmak demek olduğu gibi, miras kalan bir malın başka varislerinin de olduğunu öğrenerek şaşkınlık yaşamak anlamına gelir.

Beton zemin görmek kişinin güçlü biri olduğunu, düşmanlarından korkmadığı gibi, hayatını yoktan var edeceğini bildirir.

Toprak zemin görmek ise yardımda bulunmak suretiyle alınacak sevaplara, dualara, verilecek bir sadakaya, aile bağlarının güçlü olacağına yorumlanır.

Taş zemin görmek ise, kindar insanlarla uğraşmak yüzünden zaman zaman moral bozukluğu yaşanmasına, kişinin başına gelen olumsuzluklardan sonra daha dikkatli davranmaya çalışacağına alamet eder.

 

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

İyi değildir ve kişinin içinde bulunduğu koşulları yeniden gözden geçirmesi gerektiği konusunda bir uyarıdır.

Yeni tanışılan insanlara bir çırpıda güvenerek hareket etmemek gerektiğini, ihtiyatlı olunması gereken bir zaman içinde olunduğunu, hırsızlığa veya değerli mal kayıplarına maruz kalınacağına tabir edilir.

Ticaret hayatında kişinin itibarına gölge düşürecek bazı fikirleri olan düşmanların varlığına da delalettir.

 

Rüyada Islak Zemin Görmek

Hayal edildiği gibi sonuçlar alınmadığı için bir süre üzüntü yaşanacağına, kişinin oldu gözüyle baktığı bir meseleye taş koyacak kötü niyetli bir arkadaşa yorumlanır.

Rüya sahibinin arkasından konuşan, başarılarını kıskanan, sürekli nazar eden insanların varlığına da işaret eder.

Islak zemin parayla alakalı her türlü yatırım için beklenmesi gerektiğini, şu an için herhangi bir girişimde bulunmanın kişi için hayırla sonuçlanmayacağını tabir eder.

 

Rüyada Zemin Görmenin Yorumu

Hayatlarını tamamen değiştirmek, kendilerini yenilemek, insanlara başarılarını kanıtlamak için heveslenen ve hazırlık yapan kişilerin duydukları heyecanın, yaşama sevinçlerinin, iş kurma veya evlenme hazırlıkları yapmanın ifadesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir