RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zemzem Suyu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Kişi için çok hayırlı yorumlanan rüyalardan biridir.

İslami yorumcular bu rüyayı görenlerin günahlarından arınacaklarını ve Allah katında ettikleri af dualarının kabul olacağını, hasta kimseler için şifa olacağını söylerler.

Çile çekenlerin rahata ereceklerini müjdeleyen rüya, kişinin manevi hayatındaki büyük değişimlere de işaret eder.

Kazaların kişiden uzak olacağına ve ailesi, sevdikleri ile geçecek rahat bir hayata kavuşmaya delalettir.

 

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Kişinin çok müreffeh bir hayata sahip olacağına yorumlanır.

Ömür boyu sürecek bir mutluluğa ve başarıya da alamet olan rüya, aynı zamanda kişinin iyi insanlarla karşılaşacağını, sağlık sorunu olmadan yaşanacağını da tabir eder.

Hem dünya hayatında, hem de Allah katında itibarlı, sevabı bol biri olarak anılacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına da yorulur.

 

Rüyada Zemzemle Yıkandığını Görmek

Kişinin tatmin duygusuna sahip olacağını ve bereketi daim, zengin bir hayat süreceğini, dini açıdan da tüm ibadetlerini harfiyen yerine getirdiğini bildiren güzel bir rüyadır.

Kişinin çevresindeki kimselerin de ilim irfan sahibi olacaklarına, bekar kimseler için de İslami kurallara uygun yaşayan, temiz ve ahlaklı bir kimse ile evlilik yapılacağına tabir olur.

İslami olarak artan iman gücüne de işaret eden rüya, kişinin her türlü işte muvaffak olacağını, ailesinin kendisi ile gurur duyacağını ve her zaman hak yolunda ilerleyeceğini de bildirir.

 

Rüyada Zemzem Suyu Görmenin Yorumu

Ruhsal açıdan kendisini sıkışmış hisseden ve içinde bulunduğu durumdan kurtulmak ümidi ile yenilik yapma düşüncesinde olan, başka bir iş veya başka bir şehir fikrine yönelik planlar yapan kimselerin gün içindeki düşüncelerinin rüyalarda sembolize olmuş halidir.

Dualarının kabul olmasını isteyen ve bu yüzden gerçek yaşamında da inancına uygun şekilde yaşamaya gayret eden kimseleri de ifade eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir