RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zencefil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zencefil Görmek

Kişinin hayallerine, amaçlarına, isteklerine ve arzularına giden yolda yılmadığı ve vazgeçmediği takdirde mutlak bir başarı ve zafer elde edeceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin emek vermeden, ter dökmeden, nefes tüketmeden ve kafa yormadan bir yerlere gelemeyeceğine ve hiç bir şey sahibi olamayacağına rivayet edilir ve çalışmanın ve inanmanın önemini gösterir.

 

Rüyada Zencefil Almak

Kişinin başarılarının önüne çıkacak ve yolunu tıkayacak bir takım aksiliklerle, kötülüklerle, melanetlerle ve musibetli olaylarla karşılaşacağına, umutlarını kaybedeceğine, öz güveninin ve cesaretinin kırılacağına bütün bunların da geri adım atmasına neden olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Zencefil Ağacı Görmek

Kişinin çalışması, azmetmesi ve inanması durumunda yüce ve ulvi bir kişi konumuna geleceğine, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına delalet eder.

 

Rüyada Taze Zencefil Görmek

Kişinin kazanç ve kar elde etmek için varını yoğunu ortaya koyması gerektiğine, kolay ve kısa yoldan hiç bir şey sahibi olamayacağına ve tabiri caizse emeksiz yemek olmayacağına rivayet edilir.

Yükselmenin, ilerlemenin ve kalkınmanın öyle basit olmadığına ve rüya sahibinin emek vermesi gerektiğine alamet eder.

 

Rüyada Zencefil Suyu Görmek

Hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin şifaya kavuşacağına, dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine işaret eder.

 

Rüyada Zencefil Yemek

Kişinin yeni girişimlerde ve atılımlarda bulunacağına bu oluşumun kendisini beklemediği ve ummadığı kadar zorlayacağına, sıkıntıya düşüreceğine ve bazen geri adım atma aşamasına getireceğine tabir edilir.

Rüya sahibi bu yolda mücadeleyi bırakmadığı takdirde istediğini elde edecek demektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir