RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zemzem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zemzem Görmek

Rüya sahibinin çarelere ve çözümlere kavuşma fırsatı ve şansı elde edeceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, güç, kudret ve iman sahip olacağına işaret eder.

Gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin her türlü kötülükten uzakta olacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına hem hayatının hem de kazancının garanti altında bulunacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Zemzem Suyuyla Yıkanmak

Rüya sahibinin her türlü kötü alışkanlıklarından, niyetlerinden duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına tabir edilirken kendi gibi dürüst bir eş bulacağına ev Allah’ın gönlüne göre vereceğine işaret eder.

 

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Kişinin hem bedeninin hem de ruhunun iyileşeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına alamet eder.

 

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak

Kurtuluşu bulacağı ve rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği, kurulu bir düzeni olacağı ve bu düzenin sağlam temeller üzerine oturtulmuş olması sayesinde ömür boyu yıkılmayacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Zemzem Kuyusu Görmek

Kişinin kendisi ile ilgili özeleştiri yapacağına, eksiklerinin farkına varacağına, girdiği yanlış yoldan bir an önce çıkmak için çabalayacağına tabir edilir.

Fakat aynı zamanda dünya işleri nedeni ile kendini ihmal etmeye yorulur.

 

Rüyada Zemzem Suyu Vermek

Rüya sahibinin malından ve parasından vereceği ve içine düştüğü sıkıntıdan kurtulması için el atacağı bir kimsenin varlığına yorulur.

Maddi destek nedeni ile sevaba girmeye ve takdir edilip övülmeye alamet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir