RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zeytinyağı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zeytinyağı Görmek

Rüyanın tam olarak içeriği düşünüldüğü zaman çeşitli anlamlar ifade edebilir.

Bu açıdan rüyanın içeriğini tam olarak hatırlayabilmek çok önemlidir.

Zeytinyağı en genel anlamı ile helal kazanç ve mal olarak ifade edilebilir.

Rüyasında zeytinyağı gören bir kişinin kısa bir süre içerisinde helal yoldan kendisini mutlu edecek şekilde kazanç sağlaması beklenmektedir.

Aynı zamanda rüyada zeytinyağı görmek eski olan eşyaların değiştirilmesine yeni dostlukların kurulmasına ve hayırlı bir evladın geleceğine işaret olarak sayılmaktadır.

 

Rüyada Zeytinyağı İçmek

Bu rüyanın tam olarak hayırlı bir rüya olduğunu söylemek zordur.

Çünkü rüyada zeytinyağı içtiğini görmek kısa süre içerisinde yaşanacak bir hastalığın habercisidir.

Ancak genel olarak zeytinyağı içmek kötü bir hastalığın habercisi değil yaşanabilecek küçük bir rahatsızlığın habercisi olarak ifade edilmektedir.

 

Rüyada Berrak Zeytinyağı Görmek

Rüyada bir kişi berrak oldukça güzel renkli bir zeytinyağı görürse bu rüya o kişi için hayırlı ve olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır.

Genel olarak rüya sahibinin etrafında bulunan kişilerin güzel düşünen kalpleri iyilikle dolu olan kişiler olduğunu söylememiz mümkündür.

Bu durumda rüya sahibine karşı oldukça iyi dilekler besleyen kötülüğünü düşünmeyen iyi niyetli kişiler olduğu söylenmektedir.

 

Rüyada Bulanık Zeytinyağı Görmek

Bir kişi rüyasında rengi oldukça bulanık pis olduğu düşünülen bir zeytinyağı görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı değildir.

Bu durumda kişinin etrafında bulunan kişilere karşı dikkatli ve temkinli yaklaşması gerekmektedir.

Bulanık zeytinyağı görmek kişinin etrafında bulunan kişilerin kendisine karşı pek iyi niyetler barındırmadığı ve bu durumda kişinin çeşitli tehlikelere karşı yakın olduğu söylenmektedir.

Kişinin etrafındaki kişilerin sürekli olarak kötü bir şekilde dedikodusunu yaptığı ve bu şekilde kişinin oldukça yıpranacağı söylenmektedir.

Zeytinyağı aynı anlama gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir