RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zikir Çekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zikir Çekmek

Eğer Allah adına yapılıyorsa ve kişi sadece O’nun isimlerini zikrediyorsa her anlamda mutluluğa, huzura, kişinin istek ve arzularının gerçekleşmesine, sıkıntıdan kurtulmaya, dini anlamda derecenin artmasına işarettir.

Bu rüya oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Sizin için her şeyin çok güzel olacağına, ailenizle birlikte sizi hayırlı ve mutluluk dolu günlerin beklediğine işarettir.

 

Rüyada Bir Topluluğun Zikir Çekmesi

Hayırlı bir cemaatin içerisinde bulunacağınıza, iyi huylu ve güzel ahlaklı kimselerle arkadaş olmaya, dini olarak kendini geliştirmeye veya maneviyatını yükseltmeye, arzu ve isteklerin kabulüne, dünyevi isteklerin gerçekleşmesine, kötü insanları terk etmeye, zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya işarettir.

 

Rüyada Camide Zikretmek

Rüyasında camide bulunduğunu ve orada zikrettiğini gören kişi, eğer günahkar birisi ise tüm günahlarına tövbe eder ve bulunduğu kötü durumu terk eder.

Bu rüya bazen de karşılaşacağınız iyi insanlara ve onlarla dost olmaya, bazen de kendinizi manevi hayata yönlendireceğinize, dünyevi olandan uzaklaşıp daha çok ahiret için yaşamaya, sizdeki Allah sevgisine işarettir.

 

Rüyada Allah’ın İsimlerini Zikretmek

Çok hayırlı bir rüyadır.

Rüya sahibi temiz kalpli ve iyi bir kişidir.

Bu rüya ahlaki açıdan mükemmelliğe, Allah’ın hoşuna gidecek hareketlerde bulunmaya, işlediğiniz bir sevap nedeni ile mertebenizin yükseldiğine, arzularınızın kabulüne, yakında size ulaşacak çok büyük nimetlere, selamette olmaya, hidayete ermeye, kötü durumdan çok daha güzel bir duruma geçmeye, sıkıntısı olanlar için tüm üzüntülerden kurtulmaya işarettir.

 

Rüyada Şehadet Getirmek

Kişi son nefeste imanlı ölür ve dünyevi tüm sıkıntılardan kurtulur.

Bu rüya bazen de şehit olarak öleceğinize, sizin Allah katında güzel bir yere sahip olduğunuza hem dünyada hem de ahirette mertebenin yüksekliğine işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir