RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zikretmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zikretmek

Kişinin zikrettiği ya da aklından geçirdiği eş, dost ya da akrabası ile bir araya geleceğine ya da bu kişiden uzakta bir yerde oturmasına rağmen haber almasına tabir edilir.

Aynı zamanda, uzak bir yerdeki kişiye özlem duyulduğuna delalet edilir.

 

Rüyada Allah’ı Zikretmek

Rüya sahibinin iş hayatında yapacağı çok yeni ve güzel çalışmalar ile yöneticileri tarafından üst mevkilere terfi etmeye ve daha iyi şartlarda hayat yaşamaya yorumlanır.

Ayrıca, çekemeyenlerden ve düşmanlardan gelebilecek belalardan ve kötülüklerden kaçmaya ve çıkan dedikodulardan kurtulmaya tabir edilir.

 

Rüyada Allahu Tealayı Çok Zikretmek

İş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların çok kısa sürede ortadan kalkacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet edilir.

 

Rüyada İyi Şeyleri Anmak

Kişinin yaptığı işler ile çok güzel çalışmalar yapacağına ve çok para kazanıp hayır için kullanacağına ve bolluk bereket içinde yaşayacağına işaret edilir.

 

Rüyada Allahu Tealayı Hürmetle Zikretmek

Rüyanın yorumu Allahın hangi adı ile göründü ise onunla birlikte yapılır.

 

Rüyada Zikri Unutmak

Rüya sahibinin hayatında yaşayacağı kötü günlere, bir anda ortaya çıkacak sıkıntılara ve türlü belalarla uğraşmak zorunda kalmaya tabir edilir.

 

Rüyada Zikir Yapan Topluluk Görmek

İnsanların yaşadıkları bölgeye daha iyi bakarak ve daha temiz tutarak çok daha iyi ve çok daha sağlıklı bir ortama kavuşup güzel ve sağlıklı bir hayat geçireceğine yorumlanır.

 

Rüyada Zikir Meclisinde Bulunmak

İş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve kendini beğenmiş insanlarla arkadaşlık yapmaya yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir