TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy S21 FE Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung, Galaxy S21 FE isminde yeni bir “Fan Edition” akıllı telefon modeli tanıtmayı planlamaktadır. Bununla birlikte söz konusu modelin muhtemel teknik özelliklerini sizlerle daha önceden paylaşmıştık. Şimdi de Galaxy S21 FE modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Bu yazımızda ortaya çıkan bu görüntülerden ve cihazın tasarımından söz edeceğiz.

Söz konusu modelin render görüntüleri, OnLeaks tarafından Voice platformu aracılığıyla paylaşıldı. Bununla birlikte sızdırılan görsellere baktığımız zaman yaklaşan modelin S21 serisindeki diğer modellere oldukça benzediğini görmekteyiz. Galaxy S21 FE modeli, standart Galaxy S21 modelindeki kamera çıkıntısı tarzını koruyor. Ayrıca bu kamera bölümü içerisinde üç kameradan oluşan bir kurulum bulunmaktadır.

OnLeaks’in belirttiğine göre akıllı telefon, 155,7 x 74,5 x 7,9 mm ölçülerine sahip olacak. Kamera çıkıntısında ise cihazın kalınlığı 9,3 mm seviyesine ulaşacaktır. Bununla birlikte bu ölçüler söz konusu cihazı Galaxy S21’e kıyasla biraz daha büyük kılıyor. Buna ek olarak yaklaşan modelde metal çerçeveler göreceğiz. Arka bölümde cam olmayacak ancak buzlu cam görüntüsü veren bir plastik materyal tercih edilecektir.

Galaxy S21 FE’nin 6,4 inç boyutunda bir AMOLED ekrana sahip olacağı söylenmektedir. Aynı zamanda bu ekran kavisli olmayacak ve düz bir yapıda karşımıza çıkacak. Ayrıca ekranın üst bölümünde ortalanmış ve küçük boyutlu bir kamera deliğinin olduğunu belirtelim. Zaten bu detayları yukarıda yer alan render görüntüsü üzerinden de kolayca inceleyebilirsiniz.

Bununla birlikte biraz da cihazın kamera özelliklerinden bahsedelim. Arka bölümde üçlü kamera kurulumu ve LED flaş bulunmaktadır. Bununla birlikte bu kamera kurulumun 12MP ana kamera, 64MP tele kamera ve 12MP ultra geniş açılı kamera konfigürasyonu şeklinde sunulmasını bekliyoruz. Ayrıca cihaz hakkında yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Samsung Galaxy S21 FE Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir