TEKNOLOJİ

SpO2 Sensörlü Oppo Band Satışa Çıkarıldı

Reno4 ve Reno4 Pro’nun yanı sıra Oppo, bugün Çin’de yeni bir fitness grubu olan Oppo Band’ı da duyurdu . AMOLED ekran, 14 günlük pil ömrü, kalp atış hızı ve kan oksijen izleme ile bir dizi başka özellik ile donatılmıştır.

Oppo Band: Teknik Özellikler ve Özellikler

Oppo Band , Mi Band 4’teki 0,95 inç ekrandan biraz daha büyük olan 1,1 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip . 126 x 294 çözünürlüğe sahip. % 100 DCI-P3 geniş renk gamını destekler ve 160’ın üzerinde saat şekline erişebilirsiniz . Fitness bandında aynı anda yalnızca 5 saat şekli bulunur. Saat kadranlarının geri kalanına Sağlık uygulamasından erişilebilir.

Oppo Band sürekli kalp atış hızı izlemeyi, uyku izlemeyi (analiz ve uyku iyileştirme planları ile) ve kan oksijen izlemeyi ( SpO2 sensörü sayesinde) destekler. Tüm bu veriler Sağlık uygulamasında mevcuttur. Aynı şeyi analiz edebilir ve sağlığınızı, uyku alışkanlıklarınızı geliştirebilirsiniz.

Fitness takipçisi , açık hava koşu, açık hava bisiklet, yürüyüş, koşu bandı, kapalı bisiklet, ücretsiz eğitim, yağ kaybı koşu, badminton, yüzme, kürek, eliptik ve halter gibi 12 spor modunu destekler . Bluetooth 5.0 üzerinden bağlanır ve yedekte ödemeler için NFC desteğine sahiptir.

Oppo Band 50 metre / 5 ATM’ye kadar suya dayanıklıdır. Bildirimler, alarm, zamanlayıcı, müzik kontrolleri, hava durumu uygulaması ve telefonumu yerleşik olarak bulması için destek var. Son olarak, Oppo Band’da 100mAh pil bulunur ve şirket tek bir şarjla 14 güne kadar pil ömrü vaat ediyor .

Oppo Band, 199 yuan (90 Dolar civarında) fiyat etiketi ile Çin’de satışa sunuldu. Gece siyahı ve Mist Mor olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir